H 6860 Bp

فر H ۶۸۶۰ Bp

این مدل فر میله با 11 برنامه مختلف پخت و پنل انحصاری M- Touch و طراحی بسیار زیبا آشپزی را راحت تر کرده است .

ویژگی MoisturePlus (اضافه کردن رطوبت) در طول فرآیند پخت و پز برای اطمینان از اینکه مواد غذایی به بهترین شکل پخته شده باشند، به غذای شمارطوبت اضافه می کند. برنامه های خودکار با کار کرد بهینه درجه حرارت پخت و پز و مدت زمان مورد نیاز برای طبخ غذاهای مورد علاقه شما کار دشوار آشپزی را به عهده می گیرند . با پروب (Probe) بدون سیم جهت اندازه گیری دمای داخل مواد غذائی، دیگر نیازی نیست به طور مستقیم بر غذا نظارت داشته باشید.

و هنگامی که کارآشپزیتان به پایان می رسد، نیازی به نگرانی برای تمیز کردن فر ندارید، زیرا تکنولوژی هوشمند تمیز کردن خودکار (پیرولیتیک) با استفاده از گرمای شدید هر گوشه از فضای داخلی فر را برای شما تمیز خواهد کرد و حتی لوازم جانبی فر PyroFit است، که دیگر نیازی به تمیز کردن دستی قفسه ها و ریلهای کناری اش مانند قبل نیست.

این دستگاه مطابق با آخرین فن آوری برای استفاده طولانی مدت 20 ساله ساخته و مورد آزمایش قرار گرفته است، و با داشتن کنترل های لمسی هوشمند، شما می توانید این اجاق گاز خیره کننده شرکت میله را با اعتماد به نفس خریداری کنید مبنی بر این که آن سال به سال عملکردی عالی، برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ویژگی هایی که دوست خواهید داشت:

  • کارکردهای پخت و پز مناسب برای طیف گسترده ای از انواع مواد غذایی
  • کنترل دقیق درجه حرارت نتایج دقیق مورد نظر را برایتان فراهم می کند.
  • نگهداری و تمیز کردن آن به لطف سیستم تمیز کردن پیرولیتی آسان است.
  • ویژگی MoisturePlus (اضافه کردن رطوبت) کمک می کند تا رطوبت مواد غذایی حفظ شود
  • طراحی شیک از جنس استیل ضد زنگ که در هر آشپزخانه عالی به نظر می رسد
  • مطابق با آخرین فن آوری ساخته و مورد آزمایش قرار گرفته است.

ویژگی های کلیدی: