B 2847

ميز اتو مدل B ۲۸۴۷

فشن مستر (FashionMaster ) نام محصول جدید میله در یک سیستم اتو بخار با ویژگی های مختلف می باشد . راه اندازی و استفاده از آن حتی برای لباس های ظریف آسان است. فن تعبیه شده درون صفحه اتو بالشتکی ، هوا بین لباس در حال اتو و صفحه اتو ایجاد می کند که به جلوگیری از ایجاد چروک و خط اتوی ناخواسته بر روی درزها و لبه های لباس ها کمک می کند. قسمت صفحه اتو (Comfort-Zone) سطح بزرگی با ابعاد 120 در 40سانتی متر برای اتو کردن را فراهم آورده که نیازهای هر خانواده را پوشش می دهد.

این محصول برنده جایزه طراحی ، به داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود افتخار می کند که برای نتایج بهینه طراحی شده اند. این محصول دارای ویژگی صفحه اتوی لانه زنبوری است که می تواند به طور مستقیم روی لباس های تکه دوزی شده، اشیای فلزی روی لباس ها و چاپ پارچه مورد استفاده قرار گیرد ، با تضمین اینکه هیچ کدام از این اشیای روی پارچه ها ذوب نشده یا لکه به جا نگذارد.

سیستم بالابر( 1-2 Lift System ) شرکت میله به این معناست که این محصول آماده استفاده و یا ذخیره سازی تنها در 2 مرحله ساده وایمن است. دو محفظه ذخیره سازی با چرخ های بزرگ برای اطمینان از ذخیره سازی و قدرت مانور آسان از ویژگی های این میز اتو می باشد.

همچنین وسیله جانبی اختیاری اضافی (که به طور جداگانه خریداری می شود) سیستم بخار است، با وجود این سیستم هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید و نیاز برای خشکشویی لباس های خود را برطرف کرده و مزیت افزوده رفع چروک از روی لباس ها بدون استفاده از رخت آویز را کسب کنید. حتی زمانی که دستگاه تاشو جمع می شود، می تواند به طور جداگانه مورد استفاده قرار گیرد.


ویژگی های کلیدی: