DGC 6800

فر بخارپز ترکيبی DGC ۶۸۰۰

این دستگاه با ترکیب بخارپز و فر یک دستگاه کامل را به شما ارائه میکند با تمام ویژگی های یک فر عالی و نتیجه سالم و حفظ فوائد مواد مغذی پخت با بخار . هنگامی که طراحی خیره کننده، کیفیت عالی و نتایج پخت و پز خوشمزه را در نظر بگیرید، فهمیدن دلیل اینکه چرا این دستگاه محبوب ترین و پر فایده ترین وسیله آشپزخانه است دشوار نخواهد بود. این مدل پیشرفته دارای ظرفیت بیشتری نسبت به دیگر لوازم مربوط به این محدوده است. دارای پنل متحرک است و با استفاده از کنترل های SensorTronic کار می‌کند.

این بخار پز دارای ویژگی MultiSteam است که بخار را به طور مساوی در سراسر دستگاه با استفاده از هشت ورودی بخار توزیع میکند تا مواد غذایی که به خوبی مغز پخت شدند، در حالی که بافت و رنگ آنها حفظ شده، با طعم خوشمزه تر و نتایج سالم تر. برای تنوع بیشتر، این مدل همه تنظیمات پخت و پز اجاق گاز را که شامل سه برنامه است، دارد و هم به عنوان یک پروب (prob) هوشمند مواد غذایی بر دمای داخل غذا نظارت دارد، با فر ارتباط برقرار کرده و تنظیمات مناسب برای یک پخت عالی را برای شما فراهم میکند.

میتوانید پخت و پز را با برنامه های اتوماتیک انجام دهید که به صورت هوشمند دما و مدت زمان مناسب برای غذای شما را انتخاب میکند. حتی بهتر از آن این است که می توانید غذاهای مورد علاقه خود را با برنامه های مورد علاقه خود برنامه ریزی کنید و از منوی آشپزی خاص خود استفاده کنید تا یک وعده غذایی کامل را یکبار بپزید و برای دفعات بعد آن را در دستگاه خود ذخیره کنید .

این دستگاه آشپزی را برای شما تبدیل به کاری بسیار آسان و حرفه ای میکند و علاوه بر آن برای یک مدت زمان طولانی ساخته شده است. تمام دستگاه های میله از بهترین مواد اولیه با بهترین کیفیت ساخته شده و برای کار کردن در مدت زمان 20 سال مورد آزمایش قرار گرفتند، بنابراین می توانید چندین سال از نتایج پخت و پز حرفه ای و راحت با آن در خانه خود بهره مند شوید.

ویژگی هایی که دوست خواهید داشت:

  • برنامه های اتوماتیک متنوع برای انواع مواد غذایی
  • پخت و پز ترکیبی فر و بخارپز با نتیجه یک پخت عالی ، مانند برشته شدن ومغز پخت شدن
  • این بخار پز علاوه بر سرعت بالا ، فواید سلامتی زیادی دارد.
  • طراحی مدرن و شیک و تنوع رنگ بندی که جلوه خاصی به آشپز خانه می دهد.
  • این دستگاه برای کار کردن در مدت زمان 20 سال ساخته و تست شده است.

ویژگی های کلیدی: