DG 6401

بخارپز DG ۶۴۰۱

آشپزی آسان و سالم را با بخار پز میله تجربه کنید. این دستگاه پیشرفته و زیبا طراحی شده است تا با استفاده از توان بخار ضمن حفظ رنگ،مواد مغذی و تازگی مواد غذایی یک غذای خوشمزه تحویل شما میدهد.

این دستگاه با استفاده ازآب بخار تولید می‌کند و با ویژگی MultiSteam وسیله هشت خروجی جداگانه بخار را وارد محفظه دستگاه میکند و با این ویژگی ، میتوان اطمینان داشت بخار و حرارت به شکل یکنواختی در سراسر محفظه آن توزیع میشود.در نتیجه شما یک غذای پخته شده را در زمانی کم و بدون افت کیفیت خواهید‌ داشت،گوشتی نرم و کاملا پخته شده،سبزیجاتی خوش طعم و غذاهای دیگری که همگی لذیذ خواهند بود .

این دستگاه همچنین می تواند برای تعداد زیادی از عملیات مختلف، مانند گرم کردن غذا و یا آب کردن یخ مواد غذایی، مورد استفاده قرار گیرد، طراحی هوشمندانه آن به نحوی است که شما این توانایی را خواهید داشت که با این بخارپز انواع مختلف مواد غذایی را در هم زمان و بدون نگرانی در مورد عوض شدن طعم مواد غذایی بپزید.

برنامه های اتوماتیک این دستگاه این امکان را می دهد ، تا به راحتی نتایجی مطلوب و طعم های عالی غذاها را بچشید بدون اینکه نیاز به نظارت شما باشد و به آسانی از کنترلرهای لمسی برای کنترل تنظیمات در موارد خاص بهره گیرید. این دستگاه با داشتن LED ، طراحی و ظاهر بسیار جذابتری دارد.

این دستگاه برای استفاده در 20 سال ساخته و مورد آزمایش قرار گرفته است،که به شما امکان پختن غذاهایی لذیذ و سالم را در طی سالیان طولانی می دهد.

ویژگی هایی که دوست خواهید داشت:

  • منوی پخت و پز مناسب برای طیف گسترده ای از انواع مواد غذایی
  • این بخار پز مواد غذایی را سالم و خوشمزه میپزد.
  • فن آوری MultiSteam تضمین می کند که بخار به شکلی مساوی در سراسر محفظه توزیع میشود، و شما را مطمئن میسازد که یک پخت و پز عالی صورت میگیرد.
  • طراحی شیک از جنس استیل ظاهر هر آشپزخانه ای را زیبا می سازد.
  • برای استفاده به مدت 20 سال تولید و آزمایش شده است.

ویژگی های کلیدی: