WKG 130

ماشین لباسشویی WKG ۱۳۰

این ماشین لباسشویی میله با ظرفیتی بزرگ و ویژگی های پیشرفته جدید، نسبت به هر زمان دیگری شستشوی بهتری انجام می دهد. با استفاده از تکنولوژی شستشوی قوی (PowerWash)، این دستگاه آب را به شیوه ای مخصوص وارد مخزن می کند که منجر به افزایش 10 درصدی کیفیت شستشو می گردد. در این روش منحصر به فرد، فقط یک ساعت برای اجرای یک شستشوی کامل با کمترین مصرف انرژی لازم است.

کپسول های جدید شوینده CapDos مناسب تمیز کردن انواع لباس های خاص می‌باشند. سیستم نوآورانه TwinDos در دو فاز و در مناسب ترین زمان، مایع شوینده و سفید کننده را به سیستم شستشو اضافه می کند که بهترین نتیجه شستشو را به همراه دارد.

چروک لباس ها با وجود مخزن منحصر به فرد لانه زنبوری میله (HoneyComb SoftSteam) و تکنولوژی جدید بخار (Steam Smoothing) به حداقل رسیده است. این سیستم لباس ها را بدون چروک نگه داشته و اتو کردن را آسان می کند.

این مدل دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک ماشین لباسشویی میله انتظار دارید: شستشو سریع 20 دقیقه ای، برنامه لکه بری و قابلیت ذخیره برنامه های مورد علاقه خود. علاوه بر این، طراحی بی نظیر پنل می تواند مزایا و زیبایی آن را بیش از پیش نمایان کند.

در این ماشین لباسشویی استثنایی ، طراحی دقیق و منحصر به فرد سیستم ضد آب، امکان بازگشت آب به درون منزل شما را به صفر رسانده است که به شما گارانتی مادام العمر درخصوص عدم امکان نشتی آب می دهد و بالاتر از همه، رتبه مصرف انرژی آن +++A است که نمایانگر صرفه جویی در هزینه ها و مراقبت از محیط زیست می باشد. این دستگاه برای استفاده 20 سال یک خانواده تست شده است و می تواند طی سالیان متمادی از لباس های شما مراقبت نماید.


ویژگی های کلیدی: