G 6900 SCI

ماشین ظرفشویی G ۶۹۰۰ SCI

این ماشین ظرفشویی توکار میله برای صرفه جویی در هزینه ها و سازگاری با محیط زیست طراحی شده است. به طوری که یکی از مقرون به صرفه ترین ماشین ظرفشویی ها است و مصرف انرژی و آب را کاهش می دهد. ویژگی هایش تنها محدود به این نیست، بلکه ویژگی فوق العاده بی صدا آن به راحتی در شیوه زندگی شما جای خود را باز می کند.

علاوه بر صفحه نمایش لمسی (سنسور الکترونیکی)، این ماشین ظرفشویی دارای توابع متعددی است که امکان اجرای چرخه زمانی مورد نظرتان را فراهم میکند. Flexi Timer FlexiTimer (تایمر فلکسی) به شما امکان کنترل زمان شروع و پایان سیکل را میدهد. همچنین می توان سیکل شستشو را برای استفاده در ساعات کم مصرف تنظیم نمود. مخزن ظرف نمک داخل درب با قابلیت بسته شدن خودکار آن دسترسی را آسان تر کرده است، درب دستگاه در پایان برنامه شستشو به طور خودکار باز می شود تا ظرف ها خشک شده و در زمان صرفه جویی شود.

ظرف ریختن پودر شستشو (Door Salt container) طوری تعبیه شده که اضافه کردن پودر در صورت نیاز آسان باشد، و سیستم مخصوص ظروف شیشه ای (Perfect Glasscare) نیز با ملایمت کامل ظرف ها را شسشته و بر میزان خروج آب به صورت خودکار با نظارت دارد و آن را تنظیم میکند. این مدل دارای Brilliant Light (نور درخشان) خیره کننده داخلی است که همین امر این ماشین را یکی از طرح های خاص و قابل توجه آشپزخانه شما می کند.

سیستم محافظت از ظروف شیشه ای سختی آب را برای شستشوی بهترتنظیم می کند، در حالی که سینی 3D (متحرک) امکان پر کردن کامل محفظه را حتی با ظروف بزرگ فراهم میکند.
برچسب مصرف انرژی +++A این ماشین ظرفشویی منجر به کاهش هزینه به لطف تکنولوژی های پیشرفته ای مانند سنسور خودکار که نظارت برمصرف بهینه آب و مواد شوینده دارد را فراهم میکند و عملکرد ThermoSave آن، امکان اتصال ماشین ظرفشویی به آب گرم را برای صرف جویی در مصرف انرژی تا 40 درصد ممکن می سازد. نور درخشان داخلی آن باعث می شود این ماشین ظرفشویی تبدیل به یک نقطه قابل توجه در هر آشپزخانه شود و سطح صدای فوق العاده کم آن، آرامش را به آشپزخانه می آورد.

ویژگی هایی که دوست خواهید داشت:

  • فضای مناسب برای قرار دادن ظروف به بهترین شکل با سینی 3D
  • تنظیم سیکل شستشو برای استفاده در ساعات کم مصرف.
  • تجربه داشتن ظروف شیشه ای کاملاشفاف با استفاده از تنظیم سختی آب
  • سیستم کنترل آب برای جلوگیری از نشت آب
  • صرفه جویی تا 40 درصد، هنگامی که به منبع انرژی خورشیدی متصل باشد.
  • صرف جویی در انرژی و هزینه ها و اثرات زیست محیطی
  • آزمایش شده برای 20 سال کار مداوم

ویژگی های کلیدی: