G 4940 SC WHITE

ماشین ظرفشویی G ۴۹۴۰ SC

ویژگی‌های سودمند این ظرفشویی در جهت سازگاری بیشتر با محیط زیست و نیز برای آرامش زندگی شما در زمانی که بسیار مشغله دارید طراحی شده است. این ماشین ظرفشویی مانند دیگر ظرفشویی های میله برای 20 سال کارکردن طراحی و تحت آزمایش قرار گرفته است.

این مدل ظرفشویی ویژگی عملکرد تاخیر 24 ساعته را برای راحتی شما دارا است که به شما این امکان را میدهد تا زمان مناسب برای شروع کار ، متناسب با نیاز شما انتخاب گردد. کمترین میزان تولید صدا ( 46 دسی بل) شما را آسوده خاطر خواهد کرد که بابت صدا و نویز حاصل از آن آزار نخواهید دید.

اگر شما خیلی سریع ظروفتان را نیاز دارید، برنامه شستشوی کوتاه این امکان را برای شما فراهم میکند که زمان شستشو را کاهش دهید.نمایشگر به شما دقیقا نشان میدهد که چه زمانی از زمان شستشو باقی مانده است، این نمایشگر به شما امکان میدهد تا برنامه خود را بر این اساس تنظیم کنید.

همچنین این مدل دارای سنسور خودکار است که میزان آب برای شستشو را در طول برنامه پاکیزه کردن ظروف تعیین کند. به علاوه اینکه تنظیمات قابل برنامه ریزی امکان کاهش مصرف آب را بدون تاثیر روی نتیجه کار دارا است.

محفظه 14 نفره و طراحی هوشمندانه برای طبقه کارد و چنگالها این ظرفشویی برای خانه های شلوغ بهترین انتخاب است.طراحی خاص برای ظروف بزرگدر طبقه پایینی امکان چیدن راحت تر این ظروف را به همراه دارد.

این مدل برای محافظت از ظروف و کارد و چنگال های شما دارای آرام بند است.

در نهایت این ظرفشویی ، سیستم ضد آب جهت جلوگیری از نشت آب را به عنوان یک ویژگی ممتاز برای راحتی شما به همراه دارد.

ويژگي هايی که دوست خواهيد داشت:

  • کاهش هزینه ها با برچسب مصرف انرژی ++A
  • استفاده از سبد بزرگ و راحت برای شست و شوی ظروف بزرگ
  • آزمایش شده برای 20 سال کار مداوم
  • شست و شو با 46 دسی بل صدا که فوق العاده بی صدا می باشد.
  • فضای مناسب برای قرار دادن ظروف به بهترین شکل با سینی 3D

ویژگی های کلیدی: